-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
« Поточний ремонт електромереж в смт Оржів Рівненського району Рівненської області (ПЛ-10 Кв, КЛ-10 кВ до ЗТП 227) (ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи)»
Тендер Prozorro UA-2023-11-27-001328-a
Завершена
326 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 630.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 630.00 UAH
Номер:
1a5285cda89d41dab174599b7ab1c3b1
Внутрішній номер закупівлі:
19784519
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-27-001328-a
Замовник:
Клеванська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387094
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, Рівненський район, селище міського типу Клевань, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Бузієвич +380983312487 ypownovazhena.ocoba.klevan@gmail.com http://klevanska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
326 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2023 11:05 - 02.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2023 11:05 - 05.12.2023 01:00
Період кваліфікації:
05.12.2023 01:03 - 07.12.2023 08:35
Період завантаження договору:
13.12.2023 00:00 - 23.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴326 000.00 « Поточний ремонт електромереж в смтОржів Рівненського району Рівненської області (ПЛ-10 Кв, КЛ-10 кВ до ЗТП 227) (ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи)»