-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
« Поточний ремонт електромереж в смтОржів Рівненського району Рівненської області (ПЛ-10 Кв, КЛ-10 кВ до ЗТП 227) (ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи)»
Оголошено тендер
326 000.00
UAH
Номер:
d240d825450747e89c71d1cf2d81b9fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-27-000245-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Клеванська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387094
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, Рівненський район, селище міського типу Клевань, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Клеванська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387094
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, Рівненський район, селище міського типу Клевань, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
326 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
« Поточний ремонт електромереж в смтОржів Рівненського району Рівненської області (ПЛ-10 Кв, КЛ-10 кВ до ЗТП 227)
(ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи)»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.11.2023 09:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума326 000.00 UAH