• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

436 370.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 181.85 UAH
Номер: 50ba6aef6d09413396c59fc4dfacb93d
Внутрішній номер закупівлі: 19777471
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-24-013463-a   
Замовник: Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради
Контактна особа: Федорук Тетяна Анатоліївна +380638108658 school-inter-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 436 370.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.11.2023 15:16 - 29.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2023 15:16 - 02.12.2023 15:21
Період кваліфікації: 02.12.2023 15:25 - 05.12.2023 16:15
Період завантаження договору: 11.12.2023 00:00 - 21.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴436 370.00 Електрична енергія