-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
436 370.00
UAH
Номер:
f82f32349fb94fe38be45a874a66d4c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-24-006513-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20139094
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул. Луцька 146 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20139094
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул. Луцька 146 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
436 370.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
24.11.2023 14:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
66116 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума436 370.00 UAH