-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Диван кутовий м'який, диван прямий трансформер, стілець дерев'яний з м'яким сидінням 39110000-6 - «Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них»
Тендер Prozorro UA-2023-11-24-009825-a
Торги не відбулися
97 753.70
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 977.54 UAH
мін. крок: 1% або 977.54 UAH
Номер:
27e1c30611f4455bb5a685f211d637e5
Внутрішній номер закупівлі:
19773726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-24-009825-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Литвин Юрій Ігорович 380504143431 Yurii.LytvynST@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
97 753.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.11.2023 13:44 - 01.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2023 13:44 - 04.12.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴97 753.70 Диван кутовий м'який, диван прямий трансформер, стілець дерев'яний з м'яким сидінням 39110000-6 - «Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них»