-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диван кутовий м'який, диван прямий трансформер, стілець дерев'яний з м'яким сидінням 39110000-6 - «Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них»
Оголошено тендер
117 307.44
UAH
Номер:
f36d898a50e247b2acf7d13c60452cd8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-24-003406-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
117 307.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Диван кутовий м'який, диван прямий трансформер, стілець дерев'яний з м'яким сидінням 39110000-6 - «Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них»
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Дата опублікування:
24.11.2023 13:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума117 307.44 UAH