-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Індивідуальне обмундирування, комплекти зимової форми (костюм польовий, куртка костюма утеплена (кофта флісова), куртка демісезонна, куртка камуфльована утеплена, штани камуфльовані утеплені, черевики) за кодом ДК 35810000-5 Індивідуальне обмундирування)
Тендер Prozorro UA-2023-11-23-017955-a
Завершена
1 040 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 400.00 UAH
Номер:
7a19988071444bd29abe56d5b0ff4426
Внутрішній номер закупівлі:
19762918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-23-017955-a
Замовник:
БОРЩАГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362489
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н, С. ПЕТРОПАВЛІВСЬКА БОРЩАГІВКА, ВУЛ. ЯРОСЛАВА МУДРОГО, БУД. 1-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Ліщинецька +380978077679 n_lischuna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 040 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.11.2023 18:53 - 28.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2023 18:53 - 01.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
01.12.2023 00:01 - 08.12.2023 19:26
Період завантаження договору:
14.12.2023 00:00 - 24.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 040 000.00 Індивідуальне обмундирування, комплекти зимової форми (костюм польовий, куртка костюма утеплена (кофта флісова), куртка демісезонна, куртка камуфльована утеплена, штани камуфльовані утеплені, черевики)