• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Індивідуальне обмундирування, комплекти зимової форми (костюм польовий, куртка костюма утеплена (кофта флісова), куртка демісезонна, куртка камуфльована утеплена, штани камуфльовані утеплені, черевики) за кодом ДК 35810000-5 Індивідуальне обмундирування

Оголошено тендер

1 040 000.00 UAH
Номер: a64dca651c1d4b3185504e78457edf73
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-21-003255-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: БОРЩАГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: БОРЩАГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 040 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Індивідуальне обмундирування, комплекти зимової форми (костюм польовий, куртка костюма утеплена (кофта флісова), куртка демісезонна, куртка камуфльована утеплена, штани камуфльовані утеплені, черевики) за кодом ДК 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.11.2023 13:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 040 000.00 UAH