• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запчастини для ремонту бензоінструменту

Завершена

204 335.20 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 021.68 UAH
Номер: 79dfeac593e14955960b053ee9a5b5f3
Внутрішній номер закупівлі: 19753989
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-23-008999-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Дмитро Козаченко +380512539369 kozachenko_d@energy.mk.ua http://www.energy.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 204 335.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.11.2023 13:15 - 01.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2023 13:15 - 04.12.2023 08:00
Період кваліфікації: 04.12.2023 08:01 - 07.12.2023 09:17
Період завантаження договору: 13.12.2023 00:00 - 23.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴204 335.20 Запчастини для ремонту бензоінструменту