• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запчастини для ремонту бензоінструменту

Оголошено тендер

204 335.20 UAH
Номер: f0bc7166ffcc48428d25e728a467b1bd
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-23-002791-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 204 335.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запчастини для ремонту бензоінструменту
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Дата опублікування: 23.11.2023 11:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума204 335.20 UAH