• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Розчини для інфузій, розчини для ін'єкцій)

Завершена

2 797 196.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 971.00 UAH
Номер: aaf98d56f59849269b769c3939b7d90e
Внутрішній номер закупівлі: 1974614
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-13-001243-a   
Замовник: Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
Контактна особа: Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 797 196.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 27 971.00 UAH
Період уточнення: 13.04.2018 14:10 - 19.04.2018 08:00
Період прийому пропозицій: 13.04.2018 14:10 - 29.04.2018 08:00
Аукціон: 02.05.2018 15:58 - 02.05.2018 16:19
Період кваліфікації: 02.05.2018 16:19 - 04.05.2018 15:46
Період завантаження договору: 02.05.2018 16:19 - 22.05.2018 16:19

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
розчини для інфузій
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 102780 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
розчини для ін'єкцій
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 12974 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."

Оскарження: 02.05.2018 16:19 - 15.05.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 707 644.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 707 644.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.05.2018 15:46
Документи 16
Скарги 0
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКИ УКРАЇНИ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Початкова пропозиція 2 708 146.42 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 708 146.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: bbfd1aeacc1d4abfb6d342c447ede67f
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-13-001243-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
Номер договору: 102/18-Б/ХК
Сума договору: 2 707 644.05 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 15.05.2018 11:08
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 102 18-Б ХК.pdf
p7s
sign.p7s