-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Розчини для інфузій, розчини для ін'єкцій)
2 707 644.05
UAH з ПДВ
Номер:
bbfd1aeacc1d4abfb6d342c447ede67f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-13-001243-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К." OKSANA.TERESHKINA@UF.UA
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03110, місто Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
102/18-Б/ХК
Дата підписання:
15.05.2018 11:08
Період дії договору:
15.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
2 707 644.05 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 707 644.05 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
розчини для інфузій
Кількість
102780 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
розчини для ін'єкцій
Кількість
12974 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018