-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 18810000-0 ВЗУТТЯ РІЗНЕ, КРІМ СПОРТИВНОГО ТА ЗАХИСНОГО (ЧЕРЕВИКИ ЛІТНІ ПОВСЯКДЕННІ РОБОЧІ ДК 021:2015 - 18815100-6 ЧЕРЕВИКИ)
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-010205-a
Завершена
223 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 119.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 119.25 UAH
Номер:
47a4cf22f6f748eba4324defd0189382
Внутрішній номер закупівлі:
19717219
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-21-010205-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Валентина Томило +380677435932 vtomilo@kh.dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
223 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2023 14:22 - 26.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2023 14:22 - 29.11.2023 09:00
Аукціон:
30.11.2023 13:12 - 30.11.2023 13:41
Період кваліфікації:
30.11.2023 13:41 - 04.12.2023 11:09
Період завантаження договору:
10.12.2023 00:00 - 20.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴223 850.00 ДК 021:2015 - 18810000-0 ВЗУТТЯ РІЗНЕ, КРІМ СПОРТИВНОГО ТА ЗАХИСНОГО (ЧЕРЕВИКИ ЛІТНІ ПОВСЯКДЕННІ РОБОЧІ ДК 021:2015 - 18815100-6 ЧЕРЕВИКИ)