-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 18810000-0 ЗУТТЯ РІЗНЕ, КРІМ СПОРТИВНОГО ТА ЗАХИСНОГО (ЧЕРЕВИКИ ЛІТНІ ПОВСЯКДЕННІ РОБОЧІ ДК 021:2015 - 18815100-6 ЧЕРЕВИКИ)
Оголошено тендер
223 850.00
UAH
Номер:
34857f80f9f94777ae18d1e89af2014c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-21-004935-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
223 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 18810000-0 ЗУТТЯ РІЗНЕ, КРІМ СПОРТИВНОГО ТА ЗАХИСНОГО (ЧЕРЕВИКИ ЛІТНІ ПОВСЯКДЕННІ РОБОЧІ
ДК 021:2015 - 18815100-6 ЧЕРЕВИКИ)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.11.2023 13:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума223 850.00 UAH