-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ДНЗ №37 за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, буд. 96 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)»
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-001617-a
Завершена
233 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 330.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 330.00 UAH
Номер:
5624220f410e47a987e2664b0a0e4a39
Внутрішній номер закупівлі:
19708631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-21-001617-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142885
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Катеринича, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Некрасова +380626471538 kramgoroo_dz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
233 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2023 09:36 - 26.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2023 09:36 - 29.11.2023 00:00
Аукціон:
29.11.2023 13:15 - 29.11.2023 13:38
Період кваліфікації:
29.11.2023 13:38 - 30.11.2023 19:12
Період завантаження договору:
06.12.2023 00:00 - 16.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴233 000.00 «Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ДНЗ №37 за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, буд. 96 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» «Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7.