-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ДНЗ №37 за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, буд. 96 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)»
Оголошено тендер
233 000.00
UAH
Номер:
4850afe274ad4a7381894fdce893d761
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-21-000808-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142885
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Катеринича, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142885
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Катеринича, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
233 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ДНЗ №37 за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, буд. 96 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.11.2023 09:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ДНЗ №37 за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, буд. 96 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» «Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума233 000.00 UAH