-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне ДГ фракція 13-100 ММ
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-000468-a
Завершена
105 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 525.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 525.00 UAH
Номер:
9eba9479c4744e67900ae5561f9db355
Внутрішній номер закупівлі:
19707473
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-21-000468-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тарутинська центральна лікарня" Тарутинської селищної ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998905
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Тарутине, вул. Красна 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бучкова Інна Василівна +380975855695 inna_buchkova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
105 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2023 08:45 - 26.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2023 08:45 - 29.11.2023 00:00
Аукціон:
29.11.2023 12:03 - 29.11.2023 12:38
Період кваліфікації:
29.11.2023 12:38 - 29.11.2023 14:42
Період завантаження договору:
05.12.2023 00:00 - 15.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴105 000.00 Вугілля кам'яне ДГ фракція 13-100 ММ