-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне ДГ фракція 13-100 ММ
Оголошено тендер
105 000.00
UAH
Номер:
741acb639dd54b8da5ab6f17901962f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-21-000174-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тарутинська центральна лікарня" Тарутинської селищної ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998905
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Тарутине, вул. Красна 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тарутинська центральна лікарня" Тарутинської селищної ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998905
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Тарутине, вул. Красна 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
105 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне ДГ фракція 13-100 ММ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2000 Поточні видатки
КЕКВ:
2600 Поточні трансферти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.11.2023 08:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума105 000.00 UAH