-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне пальне)
Тендер Prozorro UA-2023-11-20-000702-a
Завершена
57 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 285.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 285.00 UAH
Номер:
e335ff93856e44da8a4df0efad411271
Внутрішній номер закупівлі:
19689443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-20-000702-a
Замовник:
Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41767516
-
Адреса:
52520, Україна, Дніпропетровська область, смт Іларіонове, вул. Робоча, буд. 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Ігнатіаді +380964853236 ignatiadi849@gmail.com http://ilarionove.otg.dp.gov.ua/ua#
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
57 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.11.2023 09:10 - 25.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2023 09:10 - 28.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
28.11.2023 00:02 - 28.11.2023 11:54
Період завантаження договору:
04.12.2023 00:00 - 14.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴57 000.00 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне пальне)