-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне пальне)
Оголошено тендер
57 000.00
UAH
Номер:
dbce0a422953470db684ff7ef26d93dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-20-000309-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41767516
-
Адреса:
52520, Україна, Дніпропетровська область, смт Іларіонове, вул. Робоча, буд. 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41767516
-
Адреса:
52520, Україна, Дніпропетровська область, смт Іларіонове, вул. Робоча, буд. 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
57 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне пальне)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
20.11.2023 08:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума57 000.00 UAH