-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
164. Програмна продукція для проведення відеоконференцій каналами Інтернет
Тендер Prozorro UA-2023-11-16-017339-a
Завершена
140 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер:
a79af2e733be42afb612f1c6e7bf3803
Внутрішній номер закупівлі:
19669409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-16-017339-a
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геннадій ЛЕВАДНИЙ +380442567057 levadnyi@kmu.gov.ua http://www.kmu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.11.2023 18:01 - 21.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2023 18:01 - 24.11.2023 17:38
Період кваліфікації:
24.11.2023 17:38 - 28.11.2023 15:11
Період завантаження договору:
04.12.2023 00:00 - 14.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 Програмна продукція для проведення відеоконференцій каналами Інтернет