-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмна продукція для проведення відеоконференцій каналами Інтернет
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
d0a8d833d4074b1f9ff3183dab4531ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-16-006191-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмна продукція для проведення відеоконференцій каналами Інтернет
Примітки:
(відповідний код 48515000-1 - Пакети програмного забезпечення для відеоконференцій)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.11.2023 16:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума140 000.00 UAH