• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизильне паливо та бензин марки А-92 (талони)

Торги не відбулися

596 120.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 980.60 UAH
Номер: 6773a8ea23654edb8bedcb7c0cab7675
Внутрішній номер закупівлі: 19663355
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-16-011272-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СОЛОНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Кісіль +380966200430 byhgalter-viddily-osvity@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 596 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.11.2023 14:32 - 21.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 16.11.2023 14:32 - 24.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴596 120.00 Дизильне паливо та бензин марки А-92 (талони)