-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизильне паливо та бензин марки А-92 (талони)
Оголошено тендер
596 120.00
UAH
Номер:
5cd823fda11e4313ba17c1300fd14fe8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-16-004222-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СОЛОНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41448051
-
Адреса:
52441, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Новопокровка, Миру, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СОЛОНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41448051
-
Адреса:
52441, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Новопокровка, Миру, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
596 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизильне паливо та бензин марки А-92 (талони)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.11.2023 14:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума596 120.00 UAH