-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з відновлення ущільнень оливонаповнених підшипників гідроагрегата ст. № 21 філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2023-11-16-009715-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
4 096 656.62
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 40 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 40 900.00 UAH
Номер:
353d4ffe89924136830a3e7509ad0526
Внутрішній номер закупівлі:
19661775
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-16-009715-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія ГРИНЮК 380459658623 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 096 656.62 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.11.2023 13:53 - 26.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2023 13:53 - 29.11.2023 09:00
Аукціон:
30.11.2023 13:41 - 30.11.2023 14:04
Період кваліфікації:
30.11.2023 14:04 - 19.12.2023 15:46
Період завантаження договору:
25.12.2023 00:00 - 04.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 096 656.62 ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з відновлення ущільнень оливонаповнених підшипників гідроагрегата ст. № 21 філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)