• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з відновлення ущільнень оливонаповнених підшипників гідроагрегата ст. № 21 філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

4 915 987.94 UAH
Номер: 1b97b7471a0f4b63b4085b580f48268b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-30-000873-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 4 915 987.94 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з відновлення ущільнень оливонаповнених підшипників гідроагрегата ст. № 21 філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: УО №725-23 від 27.10.2023 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Дата опублікування: 30.10.2023 09:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти підприємства
Сума4 915 987.94 UAH