-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання обладнання та послуг з монтажу системи відео нагляду (СВН), системи контролю управління доступу (СКУД) та системи обмеження заїзду автотранспорту
Тендер Prozorro UA-2023-11-16-009692-a
Торги не відбулися
204 817.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
10123bf2fac14474aa49e08d394504c0
Внутрішній номер закупівлі:
19661770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-16-009692-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Констанція Лялько +380444410807 k.lialko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
204 817.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.11.2023 13:43 - 21.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2023 13:43 - 24.11.2023 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴204 817.00 Придбання обладнання та послуг з монтажу системи відео нагляду (СВН), системи контролю управління доступу (СКУД) та системи обмеження заїзду автотранспорту