-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання обладнання та послуг з монтажу системи відео нагляду (СВН), системи контролю управління доступу (СКУД) та системи обмеження заїзду автотранспорту
Оголошено тендер
204 817.00
UAH
Номер:
f8f717b5df5c4b06805aa71d420e9434
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-19-004475-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
204 817.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання обладнання та послуг з монтажу системи відео нагляду (СВН), системи контролю управління доступу (СКУД)
та системи обмеження заїзду автотранспорту
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.10.2023 16:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума204 817.00 UAH