-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекс послуг з заміни запасних частин Станції асептичної обробки
Тендер Prozorro UA-2023-11-15-010281-a
Завершена
178 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 892.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 892.50 UAH
Номер:
30d46d2d54724b58951f0323e6998f81
Внутрішній номер закупівлі:
19644582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-15-010281-a
Замовник:
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20015794
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Антона Цедіка, буд 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сердюк Олена +380442021700 serdyuk@dec.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
178 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2023 14:26 - 20.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2023 14:26 - 23.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
23.11.2023 00:00 - 27.11.2023 16:24
Період завантаження договору:
03.12.2023 00:00 - 13.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴178 500.00 Комплекс послуг з заміни запасних частин Станції асептичної обробки