• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплекс послуг з заміни запасних частин Станції асептичної обробки

Оголошено тендер

178 500.00 UAH
Номер: d427660f4df64d6ba6ad5e709ff57078
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-26-004883-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Замовник: Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Очікувана вартість: 178 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплекс послуг з заміни запасних частин Станції асептичної обробки
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 26.10.2023 16:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума178 500.00 UAH