-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система очистки води з ємністю на 700літрів із встановленням - 2 штуки за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води
Тендер Prozorro UA-2023-11-15-002650-a
Завершена
389 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 890.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 890.00 UAH
Номер:
2b32e16ad3864035ad5e884fda0c48c9
Внутрішній номер закупівлі:
19636946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-15-002650-a
Замовник:
Комунальне підприємтсво "Вишневе"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31780560
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка, Широківський район, вул. Центральна, 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Підгайна +380672836987, +380973379478 kpkarpovka@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42912300-5 Машини та апарати для фільтрування чи очищення водиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
389 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2023 10:12 - 20.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2023 10:12 - 23.11.2023 01:00
Аукціон:
24.11.2023 13:44 - 24.11.2023 14:07
Період кваліфікації:
24.11.2023 14:07 - 27.11.2023 14:20
Період завантаження договору:
03.12.2023 00:00 - 13.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴389 000.00 Система очистки води з ємністю на 700літрів із встановленням - 2 штуки за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води