-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система очистки води з ємністю на 700літрів із встановленням - 2 штуки за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води
Тендер Prozorro UA-2023-11-15-002650-a
Завершена
389 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 890.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 890.00 UAH
Період оскарження:
15.11.2023 10:12 - 20.11.2023 00:00
Нічого не знайдено.