• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи Монтаж захисту від проявів блискавки в адміністративній будівлі Клеванської селищної ради за адресою смт Оржів, вул Заводська,5

Торги не відбулися

113 229.89 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 566.15 UAH
Номер: 9d3a667136b94411aa5a7519c6e1704c
Внутрішній номер закупівлі: 19611559
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-13-011742-a   
Замовник: Клеванська селищна рада
Контактна особа: Ольга Бузієвич +380983312487 ypownovazhena.ocoba.klevan@gmail.com http://klevanska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 113 229.89 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.11.2023 16:33 - 18.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.11.2023 16:33 - 21.11.2023 04:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴113 229.89 ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи Монтаж захисту від проявів блискавки в адміністративній будівлі Клеванської селищної ради за адресою смт Оржів, вул Заводська,5