-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи Монтаж захисту від проявів блискавки в адміністративній будівлі Клеванської селищної ради за адресою смт Оржів, вул Заводська,5
Оголошено тендер
113 229.89
UAH
Номер:
db3283beee97414a9a03b8f5f3dedaa1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-13-004518-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Клеванська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387094
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, Рівненський район, селище міського типу Клевань, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Клеванська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387094
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, Рівненський район, селище міського типу Клевань, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
113 229.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи Монтаж захисту від проявів блискавки в адміністративній будівлі Клеванської селищної ради за адресою смт Оржів, вул Заводська,5
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.11.2023 15:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума113 229.89 UAH