-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легковий автомобіль; ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі
Тендер Prozorro UA-2023-11-13-010540-a
Завершена
1 135 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 676.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 676.50 UAH
Номер:
627e9ac200c34f44b898d00eb51d9994
Внутрішній номер закупівлі:
19610330
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-13-010540-a
Замовник:
Управління освіти Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146713
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Бричка +380552456061 osoba_10@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 135 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2023 14:50 - 18.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2023 14:50 - 21.11.2023 08:00
Період кваліфікації:
21.11.2023 08:01 - 24.11.2023 23:54
Період завантаження договору:
30.11.2023 00:00 - 10.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 135 300.00 Легковий автомобіль