-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль; ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі
Оголошено тендер
1 135 300.00
UAH
Номер:
931b1ca22b314336aca66506b1d80e7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-13-004830-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146713
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146713
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 135 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Легковий автомобіль; ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі
Примітки:
на 2023 рік
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.11.2023 14:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 135 300.00 UAH