-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розробки оригінал-макетів національних стандартів
Тендер Prozorro UA-2018-04-06-001557-a
Завершена
408 012.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 040.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 040.06 UAH
Номер:
f82098ca0ea046a6ab976d4bc35d085f
Внутрішній номер закупівлі:
1960406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-06-001557-a
Замовник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гіптенко Ольга Миколаївна +380444523396 giptenko2903@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
408 012.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 040.06 UAH
Період уточнення:
06.04.2018 15:04 - 13.04.2018 15:09
Період прийому пропозицій:
06.04.2018 15:04 - 23.04.2018 15:09
Аукціон:
24.04.2018 11:49 - 24.04.2018 12:16
Період кваліфікації:
24.04.2018 12:16 - 27.04.2018 14:52
Період завантаження договору:
27.04.2018 14:51 - 17.05.2018 14:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з виготовлення оригінал макетів 305 нормативних документів
Кількість
7598 одиниця
Період постачання
до 03.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Простір-М
Оскарження: 24.04.2018 12:16 - 08.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20776895
-
Контактна особа:
Музика Лариса +380322610904 prostir.druk@gmail.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Чайковського, 8
Оскарження: 24.04.2018 12:16 - 08.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
400 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 759.94 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.04.2018 14:49
Документи
19
Скарги
0
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Оскарження: 27.04.2018 14:49 - 08.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Контактна особа:
Зигуля Світлана Миколаївна +380442048138 politehnika@online.ua
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, місто Київ, проспект Перемоги, будинок 37
Оскарження: 27.04.2018 14:49 - 08.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
407 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
407 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.04.2018 14:51
Документи
8
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ"
Оскарження: 27.04.2018 14:51 - 08.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14073132
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ" +380506125040 shashko.fort@gmail.com http://www.fort.kharkiv.com/
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська обл., Харків, пр. Леніна, 58, к.505
Оскарження: 27.04.2018 14:51 - 08.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
408 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
408 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.04.2018 14:52
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
c56531e0bc3f4d15b228ebc476b27904
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-06-001557-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14073132
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ" +380506125040 shashko.fort@gmail.com http://www.fort.kharkiv.com/
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська обл., Харків, пр. Леніна, 58, к.505
Номер договору:
29/1.5
Сума договору:
408 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
10.05.2018 00:00
Статус:
Підписаний