-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розробки оригінал-макетів національних стандартів
408 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c56531e0bc3f4d15b228ebc476b27904
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-06-001557-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14073132
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ" +380506125040 shashko.fort@gmail.com http://www.fort.kharkiv.com/
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська обл., Харків, пр. Леніна, 58, к.505
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Номер договору:
29/1.5
Дата підписання:
10.05.2018 00:00
Період дії договору:
10.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
408 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 408 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з виготовлення оригінал макетів 305 нормативних документів
Кількість
7598 одиниця
Період постачання
до 03.12.2018