-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2023-11-10-010338-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
3818f2f6e4fe4cdead892c2563bf6bd7
Внутрішній номер закупівлі:
19593274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-10-010338-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31908713
-
Адреса:
38732, Україна, Полтавська область, с. Новоселівка, провулок Підлісний, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Сенько +380665956483 kpturbota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.11.2023 14:39 - 15.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2023 14:39 - 18.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
18.11.2023 00:01 - 20.11.2023 08:43
Період завантаження договору:
26.11.2023 00:00 - 06.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти