• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

250 000.00 UAH
Номер: f4e951d3d4e94fa1ad3d6662c11eb094
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-10-003557-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 10.11.2023 14:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 4400 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH