-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плитка тротуарна
Тендер Prozorro UA-2023-11-09-014306-a
Торги не відбулися
36 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 184.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 184.25 UAH
Номер:
f664753a3a0e4e399de5fe292497ae57
Внутрішній номер закупівлі:
19580547
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-09-014306-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44054694
-
Адреса:
68400, Україна, Одеська область, Арцизький р-н, місто Арциз, вул.Соборна, будинок 44Л
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Кєлєш +380977513053 osvita.amr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
36 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.11.2023 16:19 - 17.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2023 16:19 - 20.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴36 850.00 Плитка тротуарна