-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плитка тротуарна
Оголошено тендер
36 850.00
UAH
Номер:
625a61bb75784fada411d78c11d5f2e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-09-007659-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44054694
-
Адреса:
68400, Україна, Одеська область, Арцизький р-н, місто Арциз, вул.Соборна, будинок 44Л
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44054694
-
Адреса:
68400, Україна, Одеська область, Арцизький р-н, місто Арциз, вул.Соборна, будинок 44Л
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
36 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плитка тротуарна
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріалами
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.11.2023 16:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума36 850.00 UAH