• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Природний газ (код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо)

Кількість: 250000 куб.м Місце поставки: В межах балансової належності - (Казанківська ОТГ), та підпорядкованим закладам. 1. Казанківська гімназія №1 Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Українська,192; 2. Казанківська гімназія №2 Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру 245, 3. Казанківська гімназія №4 Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт. Казанка, вул. Українська,76, 4. Миколаївська гімназія Казанківської селищної ради, 56009, Миколаївська область, село Миколаївка, вулиця Андрія Горбаня, 241 5. Троїцько-Сафонівський ліцей Казанківської селищної ради, 56050, Миколаївська область, с. Троїцько- Сафонове, вул. Шкільна, 50, 6. Новоданилівська гімназія Казанківської селищної ради, 56022, Миколаївська область, с. Новоданилівка, вул. Шкільна, 4; 7. Казанківський заклад дошкільної освіти «Теремок» Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт. Казанка, вул. Миру, 176; 8. Троїцько-Сафонівський заклад дошкільної освіти «Оленка» Казанківської селищної ради, 56050, Миколаївська область, с. Троїцько-Сафоново, вул. Центральна, 4-а; 9. Заклад дошкільної освіти ст. Казанка «Колобок» Миколаївська область селище Казанка, вулиця Жовтнева, будинок 62. 10. Заклад дошкільної освіти «Ромашка» Миколаївська область, с. Миколо-Гулак, вулиця Набережна, будинок 11 11. Миколо-Гулаківська гімназія, Миколаївська область, с. Миколо-Гулак, вул. Шкільна, 20 12. Веселобалківська гімназія, Миколаївська область, с. Весела Балка, вул. Шкільна, 1. 13. Новофедорівська гімназія, Миколаївська область, с. Новофедорівка, вул. Шкільна, 30 14. Заклад дошкільної освіти "Усмішка" Миколаївська область, с. Миколаївка, вул. Гагаріна, 236, 15. Заклад дошкільної освіти «Оленка» Миколаївська область, с. Троїцько-Сафонове, вул. Центральна, 4а. 16. Адмін будинок Казанківської селищної ради Миколаївська область, смт. Казанка вул. Миру, 228.

Завершена

4 138 472.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 692.36 UAH
Номер: dcdf3876f91b4d368023d3dbcf1910c6
Внутрішній номер закупівлі: 19571489
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-09-005264-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
Контактна особа: Наталія Гераськова +380667679995 geraskovan1978@gmail.com http://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 138 472.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.11.2023 11:30 - 14.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 09.11.2023 11:30 - 17.11.2023 00:00
Період кваліфікації: 17.11.2023 00:03 - 21.11.2023 08:33
Період завантаження договору: 27.11.2023 00:00 - 07.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 138 472.50 Природний газ