• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо

Оголошено тендер

4 138 472.50 UAH
Номер: 57be1662edd347a790d93d6a82260204
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-09-001734-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
Очікувана вартість: 4 138 472.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Примітки: Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 09.11.2023 11:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 250000 метри кубічні
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума4 138 472.50 UAH