-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням
Тендер Prozorro UA-2023-11-09-001395-a
Завершена
384 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 920.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 920.00 UAH
Номер:
359742248d4b48359070dedbf3d7b07c
Внутрішній номер закупівлі:
19567575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-09-001395-a
Замовник:
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. Павла Скоропадського Гетьмана
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пінчук Світлана Анатоліївна 380613964703 pinchuk@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
384 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.11.2023 09:30 - 14.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2023 09:30 - 17.11.2023 11:00
Період кваліфікації:
17.11.2023 11:01 - 24.11.2023 14:18
Період завантаження договору:
30.11.2023 00:00 - 10.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴384 000.00 Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням