-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням
Оголошено тендер
384 000.00
UAH
Номер:
b7a14da8389a4d01b88b97355b4d158b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-02-005096-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
384 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок
Дата опублікування:
02.11.2023 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума384 000.00 UAH