-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, за код ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».
Тендер Prozorro UA-2023-11-08-008633-a
Завершена
379 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 898.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 898.50 UAH
Номер:
4dee892acc6348379bc73c185637c466
Внутрішній номер закупівлі:
19558586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-08-008633-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38485788
-
Адреса:
44101, Україна, Волинська область, Ковельський р-н, селище міського типу Ратне, вулиця Європейська будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Левчук Олена Василівна 380966699286 pmsdratno@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
379 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2023 13:49 - 13.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2023 13:49 - 16.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
16.11.2023 00:00 - 16.11.2023 11:20
Період завантаження договору:
22.11.2023 00:00 - 02.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴379 700.00 «Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, за код ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».