• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, за код ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».

Оголошено тендер

379 700.00 UAH
Номер: f7cb4e337e5041338c9248876bc54ce7
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-08-004398-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 379 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, за код ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Дата опублікування: 08.11.2023 13:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРатнівська селищна рада
Сума379 700.00 UAH