-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (заміна віконних блоків) приміщень Більськовільського ліцею, за адресою: вул.Шкільна, 14, с.Більська Воля, Вараського району, Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2023-11-08-006045-a
З урахуванням положень КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01 листопада 2021 року №281. Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою
Завершена
432 506.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 162.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 162.53 UAH
Номер:
0317a21c7d0f4bb2801bf742de2a0e75
Внутрішній номер закупівлі:
19556001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-08-006045-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Колбун Оксана Василівна +380685452381 oksana.kolbun@varash-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
432 506.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2023 13:15 - 13.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2023 13:15 - 16.11.2023 12:01
Аукціон:
17.11.2023 13:41 - 17.11.2023 14:05
Період кваліфікації:
17.11.2023 14:05 - 22.11.2023 09:58
Період завантаження договору:
28.11.2023 00:00 - 08.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴432 506.00 Поточний ремонт (заміна віконних блоків) приміщень Більськовільського ліцею, за адресою: вул.Шкільна, 14, с.Більська Воля, Вараського району, Рівненської області