-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (заміна віконних блоків) приміщень Більськовільського ліцею, за адресою: вул.Шкільна, 14, с.Більська Воля, Вараського району, Рівненської області
Оголошено тендер
432 506.00
UAH
Номер:
9721464e6ba647f1a3055093306312cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-08-001684-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
432 506.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт (заміна віконних блоків) приміщень Більськовільського ліцею, за адресою: вул.Шкільна, 14, с.Більська Воля, Вараського району, Рівненської області
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.11.2023 11:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт (заміна віконних блоків) приміщень Більськовільського ліцею, за адресою: вул.Шкільна, 14, с.Більська Воля, Вараського району, Рівненської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума432 506.00 UAH